قوانین فروشندگی

شرایط عضویت:

فروشندگانی مانند طراحان گرافیک، عکاسان، تدوینگران، طراحان تیزر و موشن گرافیک، فیلمسازان، تصویربرداران، صداگذاران میتوانند در سایت بروز گرافیک عضو شوند.

حداقل سن فروشنده ۱۸ سال باید باشد

بروز گرافیک جایگاه افراد حرفه ای و علاقمند میباشد و از پذیرش افراد مبتدی معذور هستیم.

نحوه عضویت:

برای عضویت ابتدا باید وارد سایت بروز گرافیک شوید و از منوی فروشنده شوید اطلاعات لازم را ثبت کنید درخواست شما پس از بررسی توسط کارشناسان بروز گرافیک به فروشنده از طریق ایمیل ، پیامک و یا تماس تلفنی اطلاع رسانی می شود.

• بروز گرافیک قبل از بررسی هویت فروشنده و نمونه کارها نمی تواند شرایط همکاری را تشریح دهد.

• توجه نمائید نمونه کارهای ارسالی باید به صورت حرفه ای و توسط فروشنده انجام شده باشد و در صورت مشاهده نمونه کارهای دیگر سایت ها و ارسال آثار مبتدی و یا متوسط بروز گرافیک نمیتواند با فروشنده همکاری کند.

امکانات پنل فروشندگان سایت بروز گرافیک فراتر از سایر سایت های داخلی و خارجی است، شرح کوتاه از امکانات:

۱- انتشار محصول ۲-نمایش کل فروش و در آمد شما در سایت ۳- نمودار فروش این ماه، ۴- نمایش کل بازدید از محصولات ۵. ثبت اطلاعات بانکی و پولی در سایت ۶- امکان درخواست درخواست وجه مستقیم و بدون کارمزد در پنل فروشندگی ۷- دیدگاه کاربران به عملکرد شما در سایت ۸- سیستم تجزیه و تحویل محصولات مورد نیاز سایت ۹- قابلیت تغییر رنگ پنل به حالت های تیره و روشن ۱۰- راهنما مجزا برای هر صفحه ۱۱- تنظمات حساب کاربری، فروشندگی ۱۲- سیستم تکمیل پروژه مورد نیاز سایت با سود بیشتر برای فروشندگان و …

قوانین انتشار محصول و سایت بروز گرافیگ برای فروشندگان

۱- حداقل مبلغ برداشت وجه: فروشنده میتواند با حداقل مبلغ ۵۰,۰۰۰ تومان درخواست وجه در سایت را ثبت کند.

۲- زمان برداشت وجه:  فروشنده پس از بررسی ۲ الی ۴ روز مبلغ را دریافت خواهد کرد.(امکان کسر زمان وجود ندارد و شیوه دریافت کارمندان سایت مشابه فروشندگان سایت می باشد)

۳- نحوه تائید ثبت محصولات: فروشنده قبل از ثبت محصول باید محصول خود را به پشتیان بروز گرافیک در تلگرام و یا واتسآپ ارسال نماید محصولات پس از بررسی و در صورت عدم نیاز به اصلاحیه ، تائیده آن به فروشنده ارسال می کند و فروشنده میتواند در سایت ثبت کند.

۴- بروز گرافیک جهت کنترول منابع مالی، حسابداری، پشتیبانی، روابط عمومی، حق سرور سایت جهت نگهداری فایل های فروشندگان، سئو و برنامه نویسی پاره وقت خرید اشتراک توسط کاربران را برای فروشندگان محاسبه نمی کند و دریافت وجه فروشندگان فقط از طریق خرید تکی که توسط کاربران انجام می شود محاسبه می گردد.

۵- فروشندگان که در اولین سال فعالیت کمتر از ۲۰۰ محصول تایید شده در سایت بروز گرافیک داشته باشند توانایی همکاری با وبسایت بروز گرافیک را نداشته و پنل فروشندگی برای این افراد غیر فعال خواهد شد.

۶- طراحان هنگام عضویت باید از ترکیب نام و نام خانوادگی برای ثبت نام کاربری در سایت استفاده کنند و از کلمات دیگر و همچنین از رمز عبور کوتاه و ساده خودداری فرمائید.

۷- در بروز گرافیک محصولاتی تایید می شوند که خود فرد سازنده محصول باشد و درصورت مشاهده فروش محصول انتشار داده شده درون سایت های مشابه و همکار وبسایت بروز گرافیک کلیه خدمات را برای طراح قطع کرده و دیگر امکان همکاری وجود نخواهد داشت.

۸- مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در مارکت را رعایت کرده باشید، در حدود ۲۴ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان مارکت به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.

۹-  ایجاد پیش نمایش( موکاپ ) طبق پیش نمایش های که بروز گرافیک در اختیار شما قرار میدهد و استفاده از موکاپ دیگر اجتناب کنید.

۱۰- هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر و شبکه های اجتماعی در بین توضیحات یک محصول موجب حذف آن محصول از بروز گرافیک شده و در صورت تکرار چنین مواردی اکانت فروشنده حذف خواهد شد.

۱۱- با ارسال درخواست تبدیل عضویت از عادی به فروشندگی مواد توافقنامه و ضوابط بروز گرافیک را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد. شما باید از گزینه تماس با ما به مدیر بروز گرافیک اطلاع دهید تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود.

۱۲. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات بروز گرافیک تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه بروز گرافیک و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، بروز گرافیک حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق تیکت به صفحه اصلی پیشخوان در وبسایت بروز گرافیک در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا بروز گرافیک مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وبسایت بروز گرافیک کنترل نماید.

تومان